Django - en to ka translation catalogue (997 entries)

en: 
    <p class="help">To install bookmarklets, drag the link to your bookmarks
    toolbar, or right-click the link and add it to your bookmarks. Now you can
    select the bookmarklet from any page in the site.  Note that some of these
    bookmarklets require you to be viewing the site from a computer designated
    as "internal" (talk to your system administrator if you aren't sure if
    your computer is "internal").</p>
ka: 
    <p class="help">სანიშნების დასაყენებლად გადაათრიეთ ბმული თქვენი სანიშნების
    პანელზე, ან დააწკაპეთ ბმულზე მარჯვენა ღილაკით და დაამატეთ იგი სანიშნებში.
    ამის შემდეგ თქვენ შეძლებთ სანიშნის არჩევას საიტის ნებისმიერი გვერდიდან.
    გაითვალისწინეთ, რომ ზოგიერთი სანიშნის მოხმარებისათვის საჭიროა, რომ თქვენ
    იყოთ შესული ამ საიტზე ე.წ. "შიდა" კომპიუტერიდან (შეუთანხმდით თქვენს
    ადმინისტრატორს, თუ არ ხართ დარწმუნებული, რომ თქვენი კომპიუტერი არის
    "შიდა" კომპიუტერი).</p>

en:  By %(filter_title)s
ka:  %(filter_title)s მიხედვით

en: "%(attr)s" on line %(line)s is an invalid attribute. (Line starts with "%(start)s".)
ka: "%(attr)s" ატრიბუტი არასწორია %(line)s ხაზზე. (სტრიქონი იწყება ტექსტით: "%(start)s".)

en: "<%(tag)s>" on line %(line)s is an invalid tag. (Line starts with "%(start)s".)
ka: "<%(tag)s>" ტეგი არასწორია %(line)s ხაზზე. (სტრიქონი იწყება ტექსტით: "%(start)s".)

en: %(full_result_count)s total
ka: სულ %(full_result_count)s

en: %(object)s with this %(type)s already exists for the given %(field)s.
ka: %(object)s მოცემული %(type)s-ით უკვე არსებობს მოცემული %(field)s-თვის.

en: %(optname)s with this %(fieldname)s already exists.
ka: %(optname)s მოცემული %(fieldname)s-ით უკვე არსებობს.

en: %(score)d rating by %(user)s
ka: %(score)d შეფასებულია %(user)s-ის მიერ

en: %(size)d byte | %(size)d bytes
ka[0]: %(size)d ბაიტი
ka[1]: %(size)d ბაიტი

en: %(value).1f billion | %(value).1f billion
ka[0]: %(value).1f მილიარდი
ka[1]: %(value).1f მილიარდი

en: %(value).1f million | %(value).1f million
ka[0]: %(value).1f მილიონი
ka[1]: %(value).1f მილიონი

en: %(value).1f trillion | %(value).1f trillion
ka[0]: %(value).1f ტრილიონი
ka[1]: %(value).1f ტრილიონი

en: %.1f GB
ka: %.1f გბაიტი

en: %.1f KB
ka: %.1f კბაიტი

en: %.1f MB
ka: %.1f მბაიტი

en: %s does not appear to be a urlpattern object
ka: %s არ არის urlpattern-ის შესაბამისი ობიექტი

en: 1 result | %(counter)s results
ka[0]: ერთი შედეგი
ka[1]: %(counter)s შედეგი

en: <h3>By %s:</h3>
    <ul>
ka: <h3>%s-ს მიერ:</h3>
    <ul>

en: A Coruna
ka: ა კორუნია

en: A tag on line %(line)s is missing one or more required attributes. (Line starts with "%(start)s".)
ka: ტეგში %(line)s ხაზზე ერთი ან რამდენიმე ატრიბუტი გამოტოვებულია. (სტრიქონი იწყება ტექსტით: "%(start)s".)

en: A user with that username already exists.
ka: მომხმარებელი ამ სახელით უკვე არსებობს.

en: A valid URL is required.
ka: საჭიროა სწორი URL

en: Aargau
ka: აარგაუ

en: Action
ka: მოქმედება

en: Add
ka: დამატება

en: Add %(name)s
ka: დავამატოთ %(name)s

en: Add %s
ka: დავამატოთ %s

en: Add user
ka: მომხმარებლის დამატება

en: Added %(name)s "%(object)s".
ka: დამატებულია %(name)s "%(object)s".

en: Advanced options
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Aguascalientes
ka: აგუასკალიენტესი

en: Aichi
ka: აიჩი

en: Akita
ka: აკიტა

en: Alacant
ka: ალასანტი

en: Albacete
ka: ალბასეტე

en: All
ka: ყველა

en: All dates
ka: ყველა თარიღი

en: Almeria
ka: ალმერია

en: Andalusia
ka: ანდალუზია

en: Anonymous users cannot vote
ka: ანონიმურ მომხმარებლებს ხმის მიცემის უფლება არა აქვთ

en: Any date
ka: ნებისმიერი თარიღი

en: Aomori
ka: აომორი

en: App %r not found
ka: აპლიკაცია %r ვერ მოიძებნა

en: Appenzell Ausserrhoden
ka: აპენცელ აუსერჰოდენ

en: Appenzell Innerrhoden
ka: აპენცელ ინერჰოდენ

en: April
ka: აპრილი

en: Arabic
ka: არაბული

en: Aragon
ka: არაგონ

en: Arava
ka: არავა

en: Are you sure you want to delete the %(object_name)s "%(escaped_object)s"? All of the following related items will be deleted:
ka: ნამდვილად გსურთ, წაშალოთ %(object_name)s "%(escaped_object)s"? ყველა ქვემოთ მოყვანილი დაკავშირებული ობიექტი წაშლილი იქნება:

en: Are you sure?
ka: დარწმუნებული ხართ?

en: Argentinean Spanish
ka: არგენტინის ესპანური

en: As above, but opens the admin page in a new window.
ka: იგივე, ოღონდ ხსნის ადმინისტრირების გვერდს ახალ ფანჯარაში.

en: Asturias
ka: ასტურია

en: Aug.
ka: აგვ.

en: August
ka: აგვისტო

en: Avila
ka: ავილა

en: Badajoz
ka: ბადაჰოსი

en: Baden-Wuerttemberg
ka: ბადენ-ვურტემბერგი

en: Badly formed XML: %s
ka: ცუდად დაფორმირებული XML-ია: %s

en: Baja California
ka: ქვემო კალიფორნია

en: Baja California Sur
ka: ქვემო სამხრეთ კალიფორნია

en: Balearic Islands
ka: ბალეარის კუნძულები

en: Banovce nad Bebravou
ka: ბანოვცე-ნად-ბებრავოუ

en: Banska Bystrica
ka: ბანსკა ბისტრიცა

en: Banska Bystrica region
ka: ბანსკა-ბისტრიცის რაიონი

en: Banska Stiavnica
ka: ბანსკა შტიავნიცა

en: Barcelona
ka: ბარსელონა

en: Bardejov
ka: ბარდეიოვი

en: Basel-Land
ka: ბაზელ-ლანდი

en: Basel-Stadt
ka: ბაზელ-შტადტი

en: Basque
ka: ბასკური

en: Basque Country
ka: ბასკების ქვეყანა

en: Bavaria
ka: ბავარია

en: Bedfordshire
ka: ბედფორდშირი

en: Bengali
ka: ბენგალიური

en: Berlin
ka: ბერლინი

en: Berne
ka: ბერნი

en: Bizkaia
ka: ბიზკაია

en: Bookmarklets
ka: სანიშნები

en: Boolean (Either True or False)
ka: ლოგიკური (True ან False)

en: Boolean (Either True, False or None)
ka: ლოგიკური (True, False ან None)

en: Borders
ka: საზღვრები

en: Brandenburg
ka: ბრანდენბურგი

en: Bratislava I
ka: ბრატისლავა I

en: Bratislava II
ka: ბრატისლავა II

en: Bratislava III
ka: ბრატისლავა III

en: Bratislava IV
ka: ბრატისლავა IV

en: Bratislava V
ka: ბრატისლავა V

en: Bratislava region
ka: ბრატისლავას რაიონი

en: Brazilian Portuguese
ka: ბრაზილიური პორტუგალიური

en: Bremen
ka: ბრემენი

en: Brezno
ka: ბრეზნო

en: Buckinghamshire
ka: ბუკინჰემშირი

en: Bulgarian
ka: ბულგარული

en: Burgenland
ka: ბურგლენდი

en: Burgos
ka: ბურგოსი

en: Bytca
ka: ბიტჩა

en: Caceres
ka: კასერესი

en: Cadca
ka: ჩადცა

en: Cadiz
ka: კადიზი

en: Campeche
ka: კამპეჩე

en: Canary Islands
ka: კანარის კუნძuლები

en: Cantabria
ka: კანტაბრია

en: Carinthia
ka: კარინტია

en: Castello
ka: კასტელო

en: Castile and Leon
ka: კასტილია და ლეონი

en: Castile-La Mancha
ka: კასტილია ლა მანჩა

en: Catalan
ka: კატალანური

en: Catalonia
ka: კატალონია

en: Central Scotland
ka: ცენტრალური შოტლანდია

en: Ceuta
ka: კეუტა

en: Change
ka: შეცვლა

en: Change %s
ka: შევცვალოთ %s

en: Change history: %s
ka: ცვლილებების ისტორია: %s

en: Change my password
ka: შევცვალოთ ჩემი პაროლი

en: Change password
ka: პაროლის შეცვლა

en: Change password: %s
ka: შევცვალოთ პაროლი: %s

en: Change:
ka: შეცვლა:

en: Changed %(list)s for %(name)s "%(object)s".
ka: შეცვლილია %(list)s for %(name)s "%(object)s".

en: Changed %s.
ka: %s შეცვლილია.

en: Check this box if the comment is inappropriate. A "This comment has been removed" message will be displayed instead.
ka: მონიშნეთ ეს დროშა, თუ კომენტარი შეუსაბამოა. მის ნაცვლად გაჩნდება შეტყობინება: "კომენტარი წაშლილია".

en: Cheshire
ka: ჩეშირი

en: Chiapas
ka: ჩიაპასი

en: Chiba
ka: ჩიბა

en: Chihuahua
ka: ჩიჰუაჰუა

en: Ciudad Real
ka: სიუდად რეალი

en: Clwyd
ka: კლოუიდი

en: Coahuila
ka: კოაჰუილა

en: Colima
ka: კოლიმა

en: Comma-separated integers
ka: მძიმით გამოყოფილი მთელი რიცხვები

en: Comment:
ka: კომენტარი:

en: Confirm password:
ka: პაროლის დამოწმება:

en: Content object
ka: კონტენტის ობიექტი

en: Cordoba
ka: კორდობა

en: Cornwall and Isles of Scilly
ka: კორნუოლი და სილის კუნძულები

en: Could not retrieve anything from %s.
ka: %s-დან მნიშვნელობის ამოღება შეუძლებელია.

en: County Antrim
ka: ანტრიმის ქვეყანა

en: County Armagh
ka: არმაგის ქვეყანა

en: County Down
ka: დაუნის ქვეყანა

en: County Fermanagh
ka: ფერმანაგის ქვეყანა

en: County Londonderry
ka: ლონდონდერის ქვეყანა

en: County Tyrone
ka: ტაირონის ქვეყანა

en: Croatian
ka: ხორვატიული

en: Cuenca
ka: კუენსა

en: Cumbria
ka: კამბრია

en: Currently:
ka: მიმდინარე:

en: Czech
ka: ჩეხური

en: DATETIME_FORMAT
ka: d.m.Y H:i

en: DATE_FORMAT
ka: d.m.Y

en: DATE_WITH_TIME_FULL
ka: N j, Y, P

en: Danish
ka: დანიური

en: Database error
ka: მონაცემთა ბაზის შეცდომა

en: Date (with time)
ka: თარიღი (დროსთან ერთად)

en: Date (without time)
ka: თარიღი (დროის გარეშე)

en: Date/time
ka: თარიღი/დრო

en: Date:
ka: თარიღი;

en: Dec.
ka: დეკ.

en: December
ka: დეკემბერი

en: Decimal number
ka: ათობითი რიცხვი

en: Delete
ka: წავშალოთ

en: Deleted %(name)s "%(object)s".
ka: წაშლილია %(name)s "%(object)s".

en: Deleting the %(object_name)s '%(escaped_object)s' would result in deleting related objects, but your account doesn't have permission to delete the following types of objects:
ka: ობიექტების წაშლა: %(object_name)s '%(escaped_object)s' გამოიწვევს დაკავშირებული ობიექტების წაშლას, მაგრამ თქვენ არა გაქვთ შემდეგი ტიპების ობიექტების წაშლის უფლება:

en: Derbyshire
ka: დერბიშირი

en: Designates that this user has all permissions without explicitly assigning them.
ka: განსაზღვრავს, რომ ამ მომხმარებელს აქვს ყველა უფლება.

en: Designates whether the user can log into this admin site.
ka: განსაზღვრავს, აქვს თუ არა მომხმარებელს ადმინისტრირების საიტზე შესვლის უფლება.

en: Designates whether this user should be treated as active. Unselect this instead of deleting accounts.
ka: განსაზღვრავს, რომ მომხმარებელი გააქტიურებულია. მომხმარებლის წაშლის მაგივრად გადანიშნეთ ეს დროშა.

en: Detva
ka: დეტვა

en: Devon
ka: დევონი

en: Distrito Federal
ka: ფედერალური ოლქი

en: Django administration
ka: Django-ს ადმინისტრირება

en: Django site admin
ka: Django-ს ადმინისტრირების საიტი

en: Documentation
ka: დოკუმენტაცია

en: Documentation bookmarklets
ka: დოკუმენტაციის სანიშნები

en: Documentation for this page
ka: ამ გვერდის დოკუმენტაცია

en: Dolny Kubin
ka: დოლნი კუბინი

en: Dorset
ka: დორსეტი

en: Drenthe
ka: დრენტე

en: Dumfries and Galloway
ka: დამფრაის და გელოუეი

en: Dunajska Streda
ka: დუნაისკა სტრედა

en: Duplicate values are not allowed.
ka: განმეორებითი მნიშვნელობები დაუშვებელია.

en: Durango
ka: დურანგო

en: Durham
ka: დარემი

en: Dutch
ka: ჰოლანდიური

en: Dyfed
ka: დაიფიდი

en: E-mail
ka: ელ. ფოსტა

en: E-mail address
ka: ელ. ფოსტის მისამართი

en: E-mail address:
ka: ელ. ფოსტა:

en: East Sussex
ka: აღმოსავლეთ სასექსი

en: Eastern Cape
ka: აღმოსავლეთ კაპი

en: Edit this object (current window)
ka: შევცვალოთ ეს ობიექტი (იმავე ფანჯარაში)

en: Edit this object (new window)
ka: შევცვალოთ ეს ობიექტი (ახალ ფანჯარაში)

en: Ehime
ka: ეჰიმე

en: Empty values are not allowed here.
ka: ცარიელი მნიშვნელობები აქ დაუშვებელია.

en: England
ka: ინგლისი

en: English
ka: ინგლისური

en: Ensure that there are no more than %s decimal places.
ka: დარწმუნდით, რომ წილადი ნაწილი %s თანრიგს არ აღემატება.

en: Ensure that there are no more than %s digits before the decimal point.
ka: დარწმუნდით, რომ მთელი ნაწილი %s თანრიგს არ აღემატება.

en: Ensure that there are no more than %s digits in total.
ka: დარწმუნდით, რომ მნიშვნელობა %s თანრიგს არ აღემატება.

en: Ensure this value has at least %(min)d characters (it has %(length)d).
ka: დარწმუნდით, რომ მნიშვნელობა შედგება არანაკლებ %(min)d სიმბოლოსაგან (ახლა მისი სიგრძეა %(length)d).

en: Ensure this value has at most %(max)d characters (it has %(length)d).
ka: დარწმუნდით, რომ მნიშვნელობა შედგება არაუმეტეს %(max)d სიმბოლოსაგან (ახლა მისი სიგრძეა %(length)d).

en: Ensure this value is greater than or equal to %s.
ka: დარწმუნდით, რომ მნიშვნელობა მეტია ან ტოლია %s-ზე.

en: Ensure this value is less than or equal to %s.
ka: დარწმუნდით, რომ მნიშვნელობა ნაკლებია ან ტოლია %s-ზე.

en: Ensure your text is less than %s character. | Ensure your text is less than %s characters.
ka[0]: დარწმუნდით, რომ თქვენს მიერ შეყვანილი ტექსტი %s სიმბოლოზე ნაკლებია.
ka[1]: დარწმუნდით, რომ თქვენს მიერ შეყვანილი ტექსტი %s სიმბოლოზე ნაკლებია.

en: Enter a 4 digit post code.
ka: შეიყვანეთ ოთხთანრიგიანი საფოსტო კოდი

en: Enter a list of values.
ka: შეიყვანეთ მნიშვნელობების სია.

en: Enter a new password for the user <strong>%(username)s</strong>.
ka: შეიყვანეთ ახალი პაროლი მომხმარებლისათვის <strong>%(username)s</strong>.

en: Enter a number.
ka: შეიყვანეთ რიცხვი.

en: Enter a positive number.
ka: შეიყვანეთ დადებითი რიცხვი.

en: Enter a postal code in the format NNNN or ANNNNAAA.
ka: შეიყვანეთ საფოსტო კოდი ერთ-ერთ ფორმატში: NNNN ან ANNNNAAA.

en: Enter a postal code in the format XX-XXX.
ka: შეიყვანეთ საფოსტო კოდი ფორმატში XX-XXX.

en: Enter a postal code in the format XXX XXX.
ka: შეიყვანეთ საფოსტო კოდი ფორმატში: XXX XXX.

en: Enter a postal code in the format XXXXX or XXX XX.
ka: შეიყვანეთ საფოსტო კოდი ფორმატში XXXXX or XXX XX.

en: Enter a postal code in the format XXXXXXX or XXX-XXXX.
ka: შეიყვანეთ საფოსტო კოდი ფორმატში XXXXXXX ან XXX-XXXX.

en: Enter a tax number field (NIP) in the format XXX-XXX-XX-XX or XX-XX-XXX-XXX.
ka: შეიყვანეთ საგადასახადოს ნომერი (NIP) ფორმატში: XXX-XXX-XX-XX or XX-XX-XXX-XXX.

en: Enter a valid Austrian Social Security Number in XXXX XXXXXX format.
ka: შეიყვანეთ კანადაში დასაშვები პირადი ნომერი ფორმატში: XXX-XXX-XXX

en: Enter a valid CIF.
ka: შეიყვანეთ სწორი URL.

en: Enter a valid CNP.
ka: შეიყვანეთ სწორი URL.

en: Enter a valid CUIT in XX-XXXXXXXX-X or XXXXXXXXXXXX format.
ka: შეიყვანეთ დასაშვები CUIT ერთ-ერთ ფორმატში: XX-XXXXXXXX-X ან XXXXXXXXXXXX.

en: Enter a valid Canadian Social Insurance number in XXX-XXX-XXX format.
ka: შეიყვანეთ კანადაში დასაშვები სოციალური დაზღვევის ნომერი ფორმატში: XXX-XXX-XXX

en: Enter a valid Chilean RUT.
ka: შეიყვანეთ დასაშვები ჩილიური RUT.

en: Enter a valid Chilean RUT. The format is XX.XXX.XXX-X.
ka: შეიყვანეთ დასაშვები ჩილიური RUT. ფორმატი: XX.XXX.XXX-X.

en: Enter a valid Finnish social security number.
ka: შეიყვანეთ სწორი ფინური პირადი ნომერი.

en: Enter a valid German identity card number in XXXXXXXXXXX-XXXXXXX-XXXXXXX-X format.
ka: შეიყვანეთ გერმანიაში დასაშვები პირადობის მოწმობის ნომერი, ფორმატში: XXXXXXXXXXX-XXXXXXX-XXXXXXX-X.

en: Enter a valid IBAN in ROXX-XXXX-XXXX-XXXX-XXXX-XXXX format
ka: შეიყვანეთ დასაშვები CUIT ერთ-ერთ ფორმატში: XX-XXXXXXXX-X ან XXXXXXXXXXXX.

en: Enter a valid IPv4 address.
ka: შეიყვანეთ სწორი IPv4 მისამართი.

en: Enter a valid Icelandic identification number. The format is XXXXXX-XXXX.
ka: შეიყვანეთ სწორი ისლანდიური საიდენტიფიკაციო ნომერი. ფორმატია XXXXXX-XXXX.

en: Enter a valid Norwegian social security number.
ka: შეიყვანეთ სწორი ნორვეგიული პირადი ნომერი.

en: Enter a valid SoFi number
ka: შეიყვანეთ სწორი SoFi ნომერი

en: Enter a valid Social Security number.
ka: შეიყვანეთ სწორი პირადი ნომერი.

en: Enter a valid South African ID number
ka: შეიყვანეთ სწორი სამხრეთ-აფრიკული ID ნომერი

en: Enter a valid South African postal code
ka: შეიყვანეთ სწორი სამხრეთ-აფრიკული საფოსტო კოდი

en: Enter a valid Swiss identity or passport card number in X1234567<0 or 1234567890 format.
ka: შეიყვანეთ შვეიცარიაში დაშვებული პირადი ან პასპორტის ნომერი, ფორმატებში: X1234567<0 ან 1234567890.

en: Enter a valid U.S. Social Security number in XXX-XX-XXXX format.
ka: შეიყვანეთ სწორი აშშ-ს პირადი ნომერი ფორმატში XXX-XX-XXXX.

en: Enter a valid U.S. state abbreviation.
ka: შეიყვანეთ სწორი აშშ შტატის აბრევიატურა.

en: Enter a valid URL.
ka: შეიყვანეთ სწორი URL.

en: Enter a valid VAT number.
ka: შეიყვანეთ სწორი დღგ-ს ნომერი.

en: Enter a valid date in YYYY-MM-DD format.
ka: შეიყვანეთ სწორი თარიღი YYYY-MM-DD ფორმატში.

en: Enter a valid date.
ka: შეიყვანეთ სწორი თარიღი.

en: Enter a valid date/time in YYYY-MM-DD HH:MM format.
ka: შეიყვანეთ სწორი თარიღი და დრო YYYY-MM-DD HH:MM ფორმატში.

en: Enter a valid date/time in YYYY-MM-DD HH:MM[:ss[.uuuuuu]] format.
ka: შეიყვანეთ სწორი თარიღი და დრო YYYY-MM-DD HH:MM ფორმატში.

en: Enter a valid date/time.
ka: შეიყვანეთ სწორი თარიღი და დრო.

en: Enter a valid e-mail address.
ka: შეიყვანეთ სწორი ელ. ფოსტის მისამართი.

en: Enter a valid filename.
ka: შეიყვანეთ სწორი ფაილის სახელი.

en: Enter a valid phone number
ka: შეიყვანეთ სწორი ტელეფონის ნომერი

en: Enter a valid phone number in one of the formats 6XXXXXXXX, 8XXXXXXXX or 9XXXXXXXX.
ka: შეიყვანეთ სწორი სატელეფონო ნომერი ერთ-ერთ ფორმატში: 6XXXXXXXX, 8XXXXXXXX ან 9XXXXXXXX.

en: Enter a valid postal code
ka: შეიყვანეთ სწორი საფოსტო კოდი

en: Enter a valid postal code in the format XXXXXX
ka: შეიყვანეთ საფოსტო კოდი ფორმატში: XXX XXX.

en: Enter a valid postal code in the range and format 01XXX - 52XXX.
ka: შეიყვანეთ სწორი საფოსტო კოდი შემდეგ ინტერვალში და ფორმატში: 01XXX - 52XXX.

en: Enter a valid postcode.
ka: შეიყვანეთ სწორი საფოსტო კოდი.

en: Enter a valid time in HH:MM format.
ka: შეიყვანეთ სწორი დრო HH:MM ფორმატში.

en: Enter a valid time in HH:MM[:ss[.uuuuuu]] format.
ka: შეიყვანეთ სწორი დრო HH:MM ფორმატში.

en: Enter a valid time.
ka: შეიყვანეთ სწორი დრო.

en: Enter a valid value.
ka: შეიყვანეთ სწორი მნიშვნელობა.

en: Enter a valid zip code.
ka: შეიყვანეთ სწორი zip-კოდი.

en: Enter a whole number between -32,768 and 32,767.
ka: შეიყვანეთ მთელი რიცხვი -32,768-დან 32,767-მდე.

en: Enter a whole number between 0 and 32,767.
ka: შეიყვანეთ მთელი რიცხვი 0-დან 32,767-მდე.

en: Enter a whole number.
ka: შეიყვანეთ მთელი რიცხვი

en: Enter a zip code in the format XXXX.
ka: შეიყვანეთ zip-კოდი ფორმატში XXXX.

en: Enter a zip code in the format XXXXX or XXXXX-XXXX.
ka: შეიყვანეთ zip-კოდი ფორმატში XXXXX ან XXXXX-XXXX.

en: Enter a zip code in the format XXXXX-XXX.
ka: შეიყვანეთ zip-კოდი ფორმატში: XXXXX-XXX.

en: Enter a zip code in the format XXXXX.
ka: შეიყვანეთ zip-კოდი ფორმატში XXXXX.

en: Enter a zip code in the format XXXXXXX.
ka: შეიყვანეთ zip-კოდი ფორმატში: XXXXXXX.

en: Enter new password
ka: შეიყვანეთ ახალი პაროლი:

en: Enter only digits separated by commas.
ka: შეიყვანეთ მხოლოდ მძიმეებით გამოყოფილი ციფრები.

en: Enter the same password as above, for verification.
ka: შეიყვანეთ იგივე პაროლი, დამოწმებისათვის.

en: Enter valid e-mail addresses separated by commas.
ka: შეიყვანეთ მძიმეებით გამოყოფილი ელ. ფოსტის მისამართები.

en: Essex
ka: ესექსი

en: Estado de México
ka: მეხიკოს შტატი

en: Estonian
ka: ესტონური

en: Example: '/about/contact/'. Make sure to have leading and trailing slashes.
ka: მაგალითი: '/about/contact/'. ყურადღება მიაქციეთ დახრილ ხაზებს თავში და ბოლოში.

en: Example: 'flatpages/contact_page.html'. If this isn't provided, the system will use 'flatpages/default.html'.
ka: მაგალითი: 'flatpages/contact_page.html'. თუ იგი მითითებული არ არის, გამოყენებული იქნება 'flatpages/default.html'.

en: Extremadura
ka: ექსტრემადურა

en: Feb.
ka: თებ.

en: February
ka: თებერვალი

en: Fields on %s objects
ka: %s ობიექტების ველები

en: Fife
ka: ფაიფი

en: File path
ka: გზა ფაილისაკენ

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Finnish
ka: ფინური

en: First, enter a username and password. Then, you'll be able to edit more user options.
ka: ჯერ შეიყვანეთ მომხმარებლის სახელი და პაროლი. ამის შემდეგ თქვენ გექნებათ მომხმარებლის სხვა ოპციების რედაქტირების შესაძლებლობა.

en: Flag by %r
ka: %r-ის მონიშვნები

en: Flevoland
ka: ფლევოლანდი

en: Floating point number
ka: რიცხვი მცოცავი წერტილით

en: Foral Community of Navarre
ka: ნავარის ფორალური თემი

en: Forgotten your password?
ka: დაგავიწყდათ თქვენი პაროლი?

en: Forgotten your password? Enter your e-mail address below, and we'll e-mail instructions for setting a new one.
ka: დაგავიწყდათ პაროლი? შეიყვანეთ თქვენი ელექტრონული ფოსტის მისამართი ამ ველში, ჩვენ გამოგიგზავნით ინსტრუქციებს, როგორ დააყენოთ ახალი.

en: Free State
ka: თავისუფალი სახელმწიფო

en: French
ka: ფრანგული

en: Fri
ka: პარ

en: Fribourg
ka: ფრაიბურგი

en: Friday
ka: პარასკევი

en: Friesland
ka: ფრისლანდია

en: Fukui
ka: ფუკუი

en: Fukuoka
ka: ფუკუოკა

en: Fukushima
ka: ფუკუსიმა

en: Galanta
ka: გალანტა

en: Galicia
ka: გალიცია

en: Galician
ka: გალიციური

en: Gauteng
ka: გაუტენგი

en: Gelderland
ka: გელდერლანდი

en: Gelnica
ka: გელნიცა

en: Geneva
ka: ჟენევა

en: Georgian
ka: ქართული

en: German
ka: გერმანული

en: Gifu
ka: გიფუ

en: Girona
ka: გირონა

en: Glarus
ka: გლარუსი

en: Gloucestershire
ka: გლოსტეშირი

en: Go
ka: ძებნა

en: Grampian
ka: გრემპაინი

en: Granada
ka: გრანადა

en: Graubuenden
ka: გრაუბუენდენ

en: Greater London
ka: დიდი ლონდონი

en: Greater Manchester
ka: დიდი მანჩესტერი

en: Greater Poland
ka: დიდი პოლონეთი

en: Greek
ka: ბერძნული

en: Groningen
ka: გრონიგენი

en: Groups
ka: ჯგუფები

en: Guadalajara
ka: გუადალაჯარა

en: Guanajuato
ka: გუანაჰუატო

en: Guerrero
ka: გერერო

en: Guipuzkoa
ka: გუიპუზკოა

en: Gunma
ka: გუნმა

en: Gwent
ka: გვენტი

en: Gwynedd
ka: გუაინიდი

en: Hamburg
ka: ჰამბურგი

en: Hampshire
ka: ჰემპშირი

en: Hebrew
ka: ებრაული

en: Hertfordshire
ka: ჰარტფორდშირი

en: Hessen
ka: ჰესენი

en: Hidalgo
ka: იდალგო

en: Highland
ka: ჰაილენდი

en: Hiroshima
ka: ჰიროსიმა

en: History
ka: ისტორია

en: Hlohovec
ka: ჰლოჰოვეცი

en: Hokkaido
ka: ჰოკაიდო

en: Hold down "Control", or "Command" on a Mac, to select more than one.
ka: დააჭირეთ "Control", ან "Command" Mac-ზე, ერთზე მეტი მნიშვნელობის ასარჩევად.

en: Home
ka: საწყისი გვერდი

en: Huelva
ka: ჰუელვა

en: Huesca
ka: ჰუესკა

en: Humenne
ka: ჰუმენე

en: Hungarian
ka: უნგრული

en: Hyogo
ka: ჰიოგო

en: IP address
ka: IP-მისამართი

en: Ibaraki
ka: იბარაკი

en: Icelandic
ka: ისლანდიური

en: If this is checked, only logged-in users will be able to view the page.
ka: თუ ეს დროშა ჩართულია, მხოლო შემოსულ მომხმარებლებს ექნებათ გვერდის დათვალიერების საშუალება.

en: Ilava
ka: ილავა

en: Illes Balears
ka: ილეს ბალეარს

en: Important dates
ka: მნიშვნელოვანი თარიღები

en: In addition to the permissions manually assigned, this user will also get all permissions granted to each group he/she is in.
ka: ინდივიდუალურად მითითებული უფლებების გარდა, ეს მომხმარებელი მიიღებს აგრეთვე ყველა იმ ჯგუფის უფლებას, რომელშიც იგი გაწევრიანებულია.

en: Integer
ka: მთელი

en: Invalid CNPJ number.
ka: არასწორი CNPJ ნომერი.

en: Invalid CPF number.
ka: არასწორი CPF ნომერი.

en: Invalid CUIT.
ka: არასწორი CUIT.

en: Invalid Geometry type.
ka: გეომეტრიის ტიპი არასწორია.

en: Invalid Geometry value.
ka: გეომეტრიის მნიშვნელობა არასწორია.

en: Invalid URL: %s
ka: არასწორი URL: %s

en: Invalid checksum for CIF.
ka: CIF-ის საკონტროლო ჯამი არასწორია.

en: Invalid checksum for NIE.
ka: NIE-ს საკონტროლო ჯამი არასწორია.

en: Invalid checksum for NIF.
ka: NIF-ის საკონტროლო ჯამი არასწორია.

en: Invalid checksum for bank account number.
ka: არასწორი საკონტროლო ჯამი საბანკო ანგარიშის ნომრისათვის.

en: Invalid comment ID
ka: კომენტარის ID არასწორია

en: Invalid date: %s
ka: არასწორი თარიღი: %s

en: Irish
ka: ირლანდიური

en: Ishikawa
ka: იშიკავა

en: Italian
ka: იტალიური

en: Iwate
ka: იუატე

en: Jaen
ka: ჯეინი

en: Jalisco
ka: ჰალისკო

en: Jan.
ka: იან.

en: January
ka: იანვარი

en: Japanese
ka: იაპონური

en: July
ka: ივლისი

en: Jumps to the admin page for pages that represent a single object.
ka: ერთი ობიექტის ამსახველი გვერდების ადმინისტრირებაზე გადასვლა.

en: Jumps you from any page to the documentation for the view that generates that page.
ka: გადასვლა ნებისმიერი გვერდიდან იმ წარმოდგენის დოკუმენტაციაზე, რომელიც ამ გვერდს აგენერირებს.

en: June
ka: ივნისი

en: Jura
ka: ჯურა

en: Kagawa
ka: კაგავა

en: Kagoshima
ka: კაგოსიმა

en: Kanagawa
ka: კანაგავა

en: Kannada
ka: კანნადა

en: Kent
ka: კენტი

en: Kezmarok
ka: კეზმაროკი

en: Khmer
ka: ხმერული

en: Kochi
ka: კოჩი

en: Komarno
ka: კომარნო

en: Korean
ka: კორეული

en: Kosice - okolie
ka: კოშიცე - ოკოლიე

en: Kosice I
ka: კოშიცე I

en: Kosice II
ka: კოშიცე II

en: Kosice III
ka: კოშიცე III

en: Kosice IV
ka: კოშიცე IV

en: Kosice region
ka: კოშიცეს რაიონი

en: Krupina
ka: კრუპინა

en: Kumamoto
ka: კუმამოტო

en: Kuyavia-Pomerania
ka: კუიავია-პომერანია

en: KwaZulu-Natal
ka: კვაზულუ-ნატალი

en: Kyoto
ka: კიოტო

en: Kysucke Nove Mesto
ka: კისუცკე ნოვე მესტო

en: La Rioja
ka: ლა რიოხა

en: Lancashire
ka: ლანკაშირი

en: Las Palmas
ka: ლას პალმას

en: Latvian
ka: ლატვიური

en: Leicestershire
ka: ლაიჩესტეშირი

en: Leon
ka: ლეონი

en: Lesser Poland
ka: მცირე პოლონეთი

en: Levice
ka: ლევიცე

en: Levoca
ka: ლევოჩა

en: Limburg
ka: ლიმბურგი

en: Limpopo
ka: ლიმპოპო

en: Lincolnshire
ka: ლინკოლნშირი

en: Line breaks are not allowed here.
ka: ახალ ხაზზე გადასვლა აქ დაუშვებელია.

en: Liptovsky Mikulas
ka: ლიპტოვსკი მიკულაში

en: Lithuanian
ka: ლიტვური

en: Lleida
ka: ლეიდა

en: Lodz
ka: ლოძი

en: Log in
ka: შესვლა

en: Log in again
ka: ხელახლა შესვლა

en: Log out
ka: გამოსვლა

en: Logged out
ka: გამოსული ხართ

en: Looks like your browser isn't configured to accept cookies. Please enable cookies, reload this page, and try again.
ka: როგორც ჩანს, თქვენი ბროუზერი არ ღებულობს cookie-ებს. გთხოვთ, ჩართოთ cookie-ების მიღების ფუნქცია, განაახლეთ ეს გვერდი და სცადეთ კიდევ ერთხელ.

en: Lothian
ka: ლოთიენი

en: Lower Austria
ka: ქვემო ავსტრია

en: Lower Saxony
ka: ქვემო საქსონია

en: Lower Silesia
ka: ქვემო სილეზია

en: Lowercase letters are not allowed here.
ka: პატარა ასოები აქ დაუშვებელია.

en: Lublin
ka: ლუბლინი

en: Lubusz
ka: ლუბუში

en: Lucenec
ka: ლუჩენეცი

en: Lucerne
ka: ლეცერნი

en: Lugo
ka: ლუგო

en: MONTH_DAY_FORMAT
ka: d.m.Y

en: Macedonian
ka: მაკედონური

en: Madrid
ka: მადრიდი

en: Make sure your uploaded file is at least %s bytes big.
ka: დარწმუნდით, რომ თქვენს მიერ ატვირთული ფაილის სიგრძე არ არის %s ბაიტზე ნაკლები.

en: Make sure your uploaded file is at most %s bytes big.
ka: დარწმუნდით, რომ თქვენს მიერ ატვირთული ფაილის სიგრძე არ აღემატება %s ბაიტს.

en: Malacky
ka: მალაცკი

en: Malaga
ka: მალაგა

en: March
ka: მარტი

en: Martin
ka: მარტინი

en: Masovia
ka: მაზოვია

en: May
ka: მაისი

en: Mecklenburg-Western Pomerania
ka: მეკლენბურგ-ვესტერნ პომერანია

en: Medzilaborce
ka: მეძილაბორცე

en: Melilla
ka: მელილა

en: Merseyside
ka: მერსისაიდი

en: Michalovce
ka: მიხალოვცე

en: Michoacán
ka: მიჩოაკანი

en: Mid Glamorgan
ka: შუა გლემორგენი

en: Mie
ka: მიე

en: Miyagi
ka: მიიაგი

en: Miyazaki
ka: მიაზაკი

en: Model %(model_name)r not found in app %(app_label)r
ka: მოდელი %(model_name)r ვერ მოიძებნა აპლიკაციაში %(app_label)r

en: Models available in the %(name)s application.
ka: %(name)s აპლიკაციაში არსებული მოდელები.

en: Moderator deletion by %r
ka: მოდერატორის წაშლა %r-ის მიერ

en: Mon
ka: ორშ

en: Monday
ka: ორშაბათი

en: Morelos
ka: მორელოსი

en: Mpumalanga
ka: მპუმალანგა

en: Murcia
ka: მურსია

en: My Actions
ka: ჩემი მოქმედებები

en: Myjava
ka: მიავა

en: Nagano
ka: ნაგანო

en: Nagasaki
ka: ნაგასაკი

en: Namestovo
ka: ნამესტოვო

en: Nara
ka: ნარა

en: National Business Register Number (REGON) consists of 7 or 9 digits.
ka: საწარმოოს ეროვნული სარეგისტრაციო ნომერი (REGON) შედგება 7 ან 9 თანრიგისაგან.

en: National Identification Number consists of 11 digits.
ka: ეროვნული საიდენტიფიკაციო ნომერი შედგება 11 თანრიგისაგან.

en: Navarre
ka: ნავარე

en: Nayarit
ka: ნაიარიტი

en: Neuchatel
ka: ნოიხატლი

en: New password
ka: ახალი პაროლი

en: New password confirmation
ka: ახალი პაროლის დამოწმება

en: New password:
ka: ახალი პაროლი:

en: Nidwalden
ka: ნიდვალდენი

en: Niigata
ka: ნიიგატა

en: Nitra
ka: ნიტრა

en: Nitra region
ka: ნიტრას რაიონი

en: No
ka: არა

en: No fields changed.
ka: არცერთი ველი არ შეცვლილა.

en: No file was submitted.
ka: ფაილი არ იყო გამოგზავნილი.

en: No file was submitted. Check the encoding type on the form.
ka: ფაილი არ იყო გამოგზავნილი. შეამოწმეთ კოდირების ტიპი მოცემული ფორმისათვის.

en: No geometry value provided.
ka: გეომეტრიის მნიშვნელობა მოცემული არ არის.

en: No voting for yourself
ka: საკუთარი თავისათვის ხმის მიცემა აკრძალულია

en: Non-numeric characters aren't allowed here.
ka: არაციფრული სიმბოლოები აქ დაუშვებელია.

en: None
ka: არცერთი

en: None available
ka: არ არის მისაწვდომი

en: Noord-Brabant
ka: ჩრდილოეთ ბრაბანტი

en: Noord-Holland
ka: ჩრდილოეთ ჰოლანდია

en: Norfolk
ka: ნორფოლკი

en: North Rhine-Westphalia
ka: ჩრდილოეთ რაინ-ვესტფალია

en: North West
ka: ჩრდილო-დასავლეთი

en: North Yorkshire
ka: ჩრდილოეთ იოკშირი

en: Northamptonshire
ka: ნორტჰემპტონშირი

en: Northern Cape
ka: ჩრდილოეთ კაპი

en: Northern Ireland
ka: ჩრდილოეთ ირლანდია

en: Northumberland
ka: ნორტუმბერლანდი

en: Norwegian
ka: ნორვეგიული

en: Nottinghamshire
ka: ნოტინგემშირი

en: Nov.
ka: ნოემ.

en: Nove Mesto nad Vahom
ka: ნოვე-მესტო-ნად-ვაჰომ

en: Nove Zamky
ka: ნოვე ზამკი

en: November
ka: ნოემბერი

en: Nuevo León
ka: ნუევო-ლეონი

en: Oaxaca
ka: ოახაკა

en: Obwalden
ka: ობვალდენი

en: Oct.
ka: ოქტ.

en: October
ka: ოქტომბერი

en: Oita
ka: ოიტა

en: Okayama
ka: ოკაიამა

en: Okinawa
ka: ოკინავა

en: Old password
ka: ძველი პაროლი

en: Old password:
ka: ძველი პაროლი:

en: One or more %(fieldname)s in %(name)s:
ka: ერთი ან რამდენიმე %(fieldname)s ობიექტში %(name)s:

en: One or more %(fieldname)s in %(name)s: %(obj)s
ka: ერთი ან რამდენიმე %(fieldname)s ობიექტში %(name)s: %(obj)s

en: One or more of the required fields wasn't submitted
ka: ერთი ან რამდენიმე აუცილებელი ველი არ იყო მითითებული

en: Only POSTs are allowed
ka: დაშვებულია მხოლოდ POST-ები

en: Only alphabetical characters are allowed here.
ka: მხოლოდ ლათინური ასოებია დასაშვები.

en: Opole
ka: ოპოლე

en: Optional
ka: არასავალდებულოა

en: Orkney Islands
ka: ორკნის კუნძულები

en: Osaka
ka: ოსაკა

en: Ourense
ka: ოურენსი

en: Overijssel
ka: ოვერეისელი

en: Oxfordshire
ka: ოქსფორდშირი

en: Page not found
ka: გვერდი ვერ მოიძებნა

en: Palencia
ka: პალენსია

en: Partizanske
ka: პარტიზანსკე

en: Password
ka: პაროლი

en: Password (again)
ka: პაროლი (განმეორებით)

en: Password change
ka: პაროლის შეცვლა

en: Password change successful
ka: პაროლი წარმატებით შეიცვალა

en: Password changed successfully.
ka: პაროლი წარმატებით შეიცვალა.

en: Password confirmation
ka: პაროლის დამოწმება

en: Password reset
ka: პაროლის აღდგენა

en: Password reset complete
ka: პაროლის აღდგენა დასრულებულია

en: Password reset confirmation
ka: პაროლი შეცვლის დამოწმება

en: Password reset on %s
ka: პაროლი შეცვლილია: %s

en: Password reset successful
ka: პაროლის აღდგენა წარმატებით დასრულდა

en: Password reset unsuccessful
ka: პაროლის აღდგენა წარუმატებლად დასრულდა

en: Password:
ka: პაროლი:

en: Past 7 days
ka: ბოლო 7 დღე

en: Permissions
ka: უფლებები

en: Persian
ka: სპარსული

en: Personal info
ka: პირადი ინფორმაცია

en: Pezinok
ka: პეზინოკი

en: Phone number
ka: ტელეფონის ნომერი

en: Phone numbers must be in XX-XXXX-XXXX format.
ka: ტელეფონის ნომრები უნდა იყოს XX-XXXX-XXXX ფორმატში.

en: Phone numbers must be in XXX-XXX-XXXX format. "%s" is invalid.
ka: ტელეფონის ნომრები უნდა იყოს XXX-XXX-XXXX ფორმატში. "%s" არასწორია.

en: Phone numbers must be in XXXX-XXXXXX format.
ka: ტელეფონის ნომრები უნდა იყოს XX-XXXX-XXXX ფორმატში.

en: Piestany
ka: პიესტანი

en: Please close the unclosed %(tag)s tag from line %(line)s. (Line starts with "%(start)s".)
ka: გთხოვთ, დახუროთ დაუხურავი %(tag)s ტეგი, ხაზის ნომერია %(line)s. (სტრიქონი იწყება ტექსტით: "%(start)s".)

en: Please correct the error below. | Please correct the errors below.
ka[0]: გთხოვთ, გაასწორეთ ქვემოთ მოყვანილი შეცდომა.
ka[1]: გთხოვთ, გაასწორეთ ქვემოთ მოყვანილი შეცდომები.

en: Please enter a correct username and password. Note that both fields are case-sensitive.
ka: გთხოვთ, შეიყვანოთ სწორი მომხმარებლის სახელი და პაროლი. გაითვალისწინეთ, რომ ორივე ველი დამოკიდებულია რეგისტრზე.

en: Please enter a valid %s.
ka: გთხოვთ, შეიყვანოთ სწორი %s.

en: Please enter a valid IP address.
ka: გთხოვთ, შეიყვანოთ დასაშვები IP-მისამართი

en: Please enter a valid NIF or NIE.
ka: გთხოვთ, შეიყვანოთ სწორი NIF ან NIE.

en: Please enter a valid NIF, NIE, or CIF.
ka: გთხოვთ, შეიყვანოთ სწორი NIF, NIE, ან CIF.

en: Please enter a valid bank account number in format XXXX-XXXX-XX-XXXXXXXXXX.
ka: გთხოვთ, შეიყვანოთ სწორი საბანკო ანგარიშის ნომერი ფორმატში: XXXX-XXXX-XX-XXXXXXXXXX.

en: Please enter a valid decimal number with a whole part of at most %s digit. | Please enter a valid decimal number with a whole part of at most %s digits.
ka[0]: გთხოვთ, შეიყვანოთ სწორი ათობითი რიცხვი, რომლის მთელი ნაწილის სიგრძე არ აღემატება %s თანრიგს.
ka[1]: გთხოვთ, შეიყვანოთ სწორი ათობითი რიცხვი, რომლის მთელი ნაწილის სიგრძე არ აღემატება %s თანრიგს.

en: Please enter a valid decimal number with at most %s decimal place. | Please enter a valid decimal number with at most %s decimal places.
ka[0]: გთხოვთ, შეიყვანოთ სწორი ათობითი რიცხვი, რომლის წილადი ნაწილის სიგრძე არ აღემატება %s ციფრს.
ka[1]: გთხოვთ, შეიყვანოთ სწორი ათობითი რიცხვი, რომლის წილადი ნაწილის სიგრძე არ აღემატება %s ციფრს.

en: Please enter a valid decimal number with at most %s total digit. | Please enter a valid decimal number with at most %s total digits.
ka[0]: გთხოვთ, შეიყვანოთ სწორი, არაუმეტეს %s თანრიგისაგან შემდგარი ათობითი რიცხვი.
ka[1]: გთხოვთ, შეიყვანოთ სწორი, არაუმეტეს %s თანრიგისაგან შემდგარი ათობითი რიცხვი.

en: Please enter a valid decimal number.
ka: გთხოვთ, შეიყვანოთ სწორი ათობითი რიცხვი.

en: Please enter a valid floating point number.
ka: გთხოვთ, შეიყვანოთ სწორი რიცხვი მცოცავი ათობითი წერტილით.

en: Please enter both fields or leave them both empty.
ka: გთხოვთ, შეავსოთ ორივე ველი, ან ორივე დატოვოთ ცარიელი.

en: Please enter something for at least one field.
ka: გთხოვთ, შეიყვანოთ რაიმე მნიშვნელობა სულ მცირე ერთ ველში.

en: Please enter valid %(self)s IDs. The value %(value)r is invalid. | Please enter valid %(self)s IDs. The values %(value)r are invalid.
ka[0]: გთხოვთ, შეიყვანოთ სწორი %(self)s ID-ები. მნიშვნელობა %(value)r არასწორია.
ka[1]: გთხოვთ, შეიყვანოთ სწორი %(self)s ID-ები. მნიშვნელობები %(value)r არასწორია.

en: Please enter your new password twice so we can verify you typed it in correctly.
ka: გთხოვთ, შეიყვანეთ თქვენი ახალი პაროლი ორჯერ, რათა დავრწმუნდეთ, რომ იგი სწორად ჩაბეჭდეთ.

en: Please enter your old password, for security's sake, and then enter your new password twice so we can verify you typed it in correctly.
ka: გთხოვთ, უსაფრთხოების დაცვის მიზნით, შეიყვანოთ თქვენი ძველი პაროლი, შემდეგ კი ახალი პაროლი ორჯერ, რათა დარწმუნდეთ, რომ იგი შეყვანილია სწორად.

en: Please go to the following page and choose a new password:
ka: გთხოვთ, გადახვიდეთ შემდეგ გვერდზე და აირჩიოთ ახალი პაროლი:

en: Please log in again, because your session has expired. Don't worry: Your submission has been saved.
ka: გთხოვთ, შეხვიდეთ კიდევ ერთხელ, რადგანაც თქვენი სესიის დრო ამოიწურა. ნუ ღელავთ: თქვენს მიერ შეტანილი ცვლილებები შენახულია.

en: Podlasie
ka: პოდლასიე

en: Polish
ka: პოლონური

en: Poltar
ka: პოლტარი

en: Pomerania
ka: პომერანია

en: Pontevedra
ka: პონტევედრა

en: Poprad
ka: პოპრადი

en: Portugese
ka: პორტუგალიური

en: Post a photo
ka: სურათის გაგზავნა

en: Posted by %(user)s at %(date)s
    
    %(comment)s
    
    http://%(domain)s%(url)s
ka: გამოგზავნილია %(user)s-ს მიერ, %(date)s
    
    %(comment)s
    
    http://%(domain)s%(url)s

en: Povazska Bystrica
ka: პოვაჟსკა ბისტრიცა

en: Powys
ka: პოუისი

en: Presov
ka: პრესოვი

en: Presov region
ka: პრესოვის რაიონი

en: Preview comment
ka: კომენტარის წინასწარი ნახვა

en: Prievidza
ka: პრიევიძა

en: Principality of Asturias
ka: ასტურიის პრინციპატი

en: Puchov
ka: პუხოვი

en: Puebla
ka: პუებლა

en: Querétaro
ka: კერეტარო

en: Quintana Roo
ka: კინტანა-როო

en: Ratings
ka: რეიტინგები

en: Recent Actions
ka: ბოლო მოქმედებები

en: Region of Murcia
ka: მურსიის რეგიონი

en: Relation to parent model
ka: მშობელ მოდელთან დამოკიდებულება

en: Required
ka: აუცილებელია

en: Required. 30 characters or fewer. Alphanumeric characters only (letters, digits and underscores).
ka: აუცილებელია. 30 ან ნაკლები სიმბოლო. მხოლოდ ლათინური ასოები, ციფრები და ხაზგასმა.

en: Reset my password
ka: აღვადგინოთ ჩემი პაროლი

en: Revuca
ka: რევუცა

en: Rhineland-Palatinate
ka: რაინლანდ-პალატინატა

en: Rimavska Sobota
ka: რიმავსკა სობოტა

en: Romanian
ka: რუმინული

en: Roznava
ka: როზნავა

en: Russian
ka: რუსული

en: Ruzomberok
ka: რუზომბეროკი

en: Saarland
ka: ზაარლანდი

en: Sabinov
ka: საბინოვი

en: Saga
ka: საგა

en: Saitama
ka: საიტამა

en: Sala
ka: სალა

en: Salamanca
ka: სალამანსა

en: Salzburg
ka: ზალცბურგი

en: San Luis Potosí
ka: სან-ლუის-პოტოსი

en: Santa Cruz de Tenerife
ka: სანტა კრუზ დე ტენერიფე

en: Sat
ka: შაბ

en: Saturday
ka: შაბათი

en: Save
ka: შევინახოთ

en: Save and add another
ka: შევინახოთ და დავამატოთ ახალი

en: Save and continue editing
ka: შევინახოთ და გავაგრძელოთ რედაქტირება

en: Save as new
ka: შევინახოთ, როგორც ახალი

en: Saxony
ka: საქსონია

en: Saxony-Anhalt
ka: საქსონია-ანჰალტ

en: Schaffhausen
ka: შაფჰაუზენი

en: Schleswig-Holstein
ka: შლეზვიგ-ჰოლშტაინი

en: Schwyz
ka: შვიცი

en: Scotland
ka: შოტლანდია

en: Segovia
ka: სეგოვია

en: Select %s
ka: ავირჩიოთ %s

en: Select %s to change
ka: აირჩიეთ %s შესაცვლელად

en: Select a valid brazilian state. That state is not one of the available states.
ka: შეიყვანეთ დასაშვები ბრაზილიური შტატი. მოცემული შტატი არ არის დასაშვები.

en: Select a valid choice. %(value)s is not one of the available choices.
ka: აირჩიეთ დასაშვები მნიშვნელობა. %(value)s დასაშვები არ არის.

en: Select a valid choice. %s is not one of the available choices.
ka: აირჩიეთ დასაშვები მნიშვნელობა. %s დასაშვები არ არის.

en: Select a valid choice. That choice is not one of the available choices.
ka: აირჩიეთ დასაშვები მნიშვნელობა. ეს არჩევანი დასაშვები არ არის.

en: Select a valid choice; '%(data)s' is not in %(choices)s.
ka: აირჩიეთ დასაშვები მნიშვნელობა; '%(data)s' არ არის %(choices)s მნიშვნელობების სიაში.

en: Senec
ka: სენეცი

en: Senica
ka: სენიცა

en: Sept.
ka: სექტ.

en: September
ka: სექტემბერი

en: Serbian
ka: სერბული

en: Server Error <em>(500)</em>
ka: სერვერის შეცდომა <em>(500)</em>

en: Server error
ka: სერვერის შეცდომა

en: Server error (500)
ka: სერვერის შეცდომა (500)

en: Seville
ka: სევილი

en: Shetland Islands
ka: შიტლენდის კუნძულები

en: Shiga
ka: შიგა

en: Shimane
ka: შიმანე

en: Shizuoka
ka: შიზუოკა

en: Show all
ka: ვაჩვენოთ ყველა

en: Show object ID
ka: ობიექტის ID-ის ჩვენება

en: Shows the content-type and unique ID for pages that represent a single object.
ka: ერთი ობიექტის ამსახველი გვერდის content-type-ის და უნიკალური ID-ის ჩვენება.

en: Shropshire
ka: შროპშირი

en: Silesia
ka: სილეზია

en: Simplified Chinese
ka: გამარტივებული ჩინური

en: Sinaloa
ka: სინალოა

en: Site administration
ka: საიტის ადმინისტრირება

en: Skalica
ka: სკალიცა

en: Slovak
ka: სლოვარური

en: Slovenian
ka: სლოვენიური

en: Snina
ka: სნინა

en: Sobrance
ka: სობრანცე

en: Solothurn
ka: სოლოთურნი

en: Some text starting on line %(line)s is not allowed in that context. (Line starts with "%(start)s".)
ka: ტექსტის ნაწილი, რომელიც %(line)s ხაზზე იწყება, დაუშვებელია მიმდინარე კონტექსტში. (სტრიქონი იწყება ტექსტით: "%(start)s".)

en: Somebody tampered with the comment form (security violation)
ka: ვიღაცა ჩაერია კომენტარის ფორმაში (უსაფრთხოების დარღვევა)

en: Somerset
ka: სომერსეტი

en: Something's wrong with your database installation. Make sure the appropriate database tables have been created, and make sure the database is readable by the appropriate user.
ka: თქვენი მონაცემთა ბაზის ინსტალაცია არაკორექტულია. დარწმუნდით, რომ მონაცემთა ბაზის შესაბამისი ცხრილები შექმნილია, და მონაცემთა ბაზის წაკითხვა შეუძლია შესაბამის მომხმარებელს.

en: Sonora
ka: sონორა

en: Soria
ka: სორია

en: South Glamorgan
ka: სამხრეთ გლემორგენი

en: South Yorkshire
ka: სამხრეთ იოკშირი

en: Spanish
ka: ესპანური

en: Spisska Nova Ves
ka: სპისკა-ნოვა-ვესი

en: St. Gallen
ka: სენტ-გალენი

en: Staffordshire
ka: სტაფორდშირი

en: Stara Lubovna
ka: სტარა-ლუბოვნა

en: Strathclyde
ka: სტრესკლაიდი

en: String (up to %(max_length)s)
ka: სტრიქონი (%(max_length)s სიმბოლომდე)

en: Stropkov
ka: სტროპკოვი

en: Styria
ka: სტირია

en: Subcarpatia
ka: სუბკარპატია

en: Suffolk
ka: საფოლკი

en: Sun
ka: კვრ

en: Sunday
ka: კვირა

en: Surrey
ka: სურეი

en: Svidnik
ka: სვიდნიკი

en: Swedish
ka: შვედური

en: Swietokrzyskie
ka: სვენტოკშისკე

en: TIME_FORMAT
ka: H:i

en: Tabasco
ka: ტაბასკო

en: Tamaulipas
ka: ტამაულიპასი

en: Tamil
ka: თამილური

en: Tarragona
ka: ტარაგონა

en: Tayside
ka: თეისაიდი

en: Telugu
ka: ტელუგუ

en: Teruel
ka: ტერუელი

en: Text
ka: ტექსტი

en: Thanks for spending some quality time with the Web site today.
ka: გმადლობთ, რომ დღეს ამ საიტთან მუშაობას დაუთმეთ დრო.

en: Thanks for using our site!
ka: გმადლობთ, რომ იყენებთ ჩვენს საიტს!

en: That e-mail address doesn't have an associated user account. Are you sure you've registered?
ka: ელ.ფოსტის ეს მისამართი არ შეესაბამება არცერთ მომხმარებელს. ნამდვილად ხართ დარეგისტრირებული?

en: The "%(attr)s" attribute on line %(line)s has an invalid value. (Line starts with "%(start)s".)
ka: "%(attr)s" ატრიბუტს %(line)s ხაზზე აქვს არასწორი მნიშვნელობა. (სტრიქონი იწყება ტექსტით: "%(start)s".)

en: The %(name)s "%(obj)s" was added successfully.
ka: %(name)s "%(obj)s" წარმატებით დაემატა.

en: The %(name)s "%(obj)s" was added successfully. You may edit it again below.
ka: %(name)s "%(obj)s" წარმატებით დაემატა. შეგიძლიათ განაგრძოთ მისი რედაქტირება.

en: The %(name)s "%(obj)s" was changed successfully.
ka: %(name)s "%(obj)s" წარმატებით შეიცვალა.

en: The %(name)s "%(obj)s" was deleted successfully.
ka: %(name)s "%(obj)s" წარმატებით წაიშალა.

en: The %(site_name)s team
ka: %(site_name)s საიტის გუნდი

en: The %(verbose_name)s was created successfully.
ka: %(verbose_name)s წარმატებით შეიქმნა.

en: The %(verbose_name)s was deleted.
ka: %(verbose_name)s წაიშალა.

en: The %(verbose_name)s was updated successfully.
ka: %(verbose_name)s წარმატებით შეიცვალა.

en: The Chilean RUT is not valid.
ka: ჩილიური RUT არასწორია.

en: The Icelandic identification number is not valid.
ka: ისლანდიური საიდენტიფიკაციო ნომერი არასწორია.

en: The URL %(url)s returned the invalid Content-Type header '%(contenttype)s'.
ka: URL %(url)s მისამართმა დააბრუნა არასწორი Content-Type სათაური '%(contenttype)s'.

en: The URL %s does not point to a valid QuickTime video.
ka: URL %s არ მიუთითებს დასაშვებ QuickTime ვიდეოფაილს.

en: The URL %s does not point to a valid image.
ka: URL %s არ მიუთითებს დასაშვებ გამოსახულებას.

en: The URL %s is a broken link.
ka: URL %s არის გაწყვეტილი ბმული.

en: The comment form didn't provide either 'preview' or 'post'
ka: კომენტარის ფორმას არა აქვს 'წინასწარი ხედვის' ან 'გაგზავნის' საშუალება

en: The comment form had an invalid 'target' parameter -- the object ID was invalid
ka: კომენტარის ფორმას აქვს არასწორი პარამეტრი 'target' -- ობიექტის ID არ იყო სწორი

en: The format for this field is wrong.
ka: ამ ველის ფორმატი არასწორია.

en: The password reset link was invalid, possibly because it has already been used.  Please request a new password reset.
ka: პაროლის აღდგენის ბმული არასწორი იყო, შესაძლოა იმის გამო, რომ იგი უკვე ყოფილა გამოყენებული. გთხოვთ, კიდევ ერთხელ სცადოთ პაროლის აღდგენა.

en: The submitted file is empty.
ka: გამოგზავნილი ფაილი ცარიელია.

en: The two password fields didn't match.
ka: პაროლის ორი ველი ერთმანეთს არ ემთხვევა.

en: There's been an error. It's been reported to the site administrators via e-mail and should be fixed shortly. Thanks for your patience.
ka: სისტემაში მოხდა შეცდომა. იგი გადაგზავნილია საიტის ადმინისტრატორის ელექტრონულ ფოსტაზე და მალე გამოსწორდება. გმადლობთ მოთმინებისათვის.

en: This URL appears to be a broken link.
ka: როგორც ჩანს, URL არის გაწყვეტილი ბმული.

en: This account is inactive.
ka: თქვენი ანგარიში არააქტიურია.

en: This can be either an absolute path (as above) or a full URL starting with 'http://'.
ka: უნდა იყოს აბსოლუტური გზა (როგორც ზემოთ) ან სრული URL, რომელიც იწყება 'http://' სტრიქონით.

en: This comment was flagged by %(user)s:
    
    %(text)s
ka: ეს კომენტარი მონიშნულია %(user)s-ის მიერ:
    
    %(text)s

en: This comment was posted by a sketchy user:
    
    %(text)s
ka: ეს კომენტარი გამოგზავნილია ზერელე მომხმარებლის მიერ:
    
    %(text)s

en: This comment was posted by a user who has posted fewer than %(count)s comment:
    
    %(text)s | This comment was posted by a user who has posted fewer than %(count)s comments:
    
    %(text)s
ka[0]: ეს კომენტარი გამოგზავნილია მომხმარებლის მიერ, რომელსაც %(count)s-ზე ნაკლები კომენტარი აქვს:
    
    %(text)s
ka[1]: ეს კომენტარი გამოგზავნილია მომხმარებლის მიერ, რომელსაც %(count)s-ზე ნაკლები კომენტარი აქვს:
    
    %(text)s

en: This field cannot be null.
ka: ეს მნიშვნელობა არ შეიძლება იყოს null.

en: This field is invalid.
ka: ველი არასწორია.

en: This field is required.
ka: ეს ველი აუცილებელია.

en: This field must be given if %(field)s is %(value)s
ka: ეს ველი უნდა იყოს მითითებული, თუ %(field)s არის %(value)s

en: This field must be given if %(field)s is not %(value)s
ka: ეს ველი უნდა იყოს მითითებული, თუ %(field)s არ არის %(value)s

en: This field must match the '%s' field.
ka: ველი უნდა ემთხვეოდეს '%s' ველს.

en: This field requires 11 digits.
ka: ეს ველი სედგება 11 თანრიგისაგან.

en: This field requires 7 or 8 digits.
ka: ამ ველში შეიძლება იყოს 7 ან 8 თანრიგი.

en: This field requires 8 digits.
ka: ეს ველი შედგება 8 თანრიგისაგან.

en: This field requires at least 14 digits
ka: ეს ველი მოითხოვს არაუმეტეს 14 თანრიგისა

en: This field requires at most 11 digits or 14 characters.
ka: ეს ველი უნდა შეიცავდეს 11 ციფრს ან 14 სიმბოლოს, ან ნაკლებს.

en: This field requires only numbers.
ka: ამ ველში შეიძლება იყოს მხოლოდ ციფრები.

en: This month
ka: მიმდინარე თვე

en: This object doesn't have a change history. It probably wasn't added via this admin site.
ka: ამ ობიექტს ცვლილებების ისტორია არა აქვს. როგორც ჩანს, იგი არ იყო დამატებული ადმინისტრირების საიტის მეშვეობით.

en: This rating is required because you've entered at least one other rating.
ka: ეს რეიტინგი აუცილებელია, რადგანაც თქვენ შესულხართ სხვა რეიტინგებში.

en: This should be an absolute path, excluding the domain name. Example: '/events/search/'.
ka: უნდა იყოს აბსოლუტური გზა დომენის სახელის გარეშე. მაგალითი: '/events/search/'.

en: This value can't be comprised solely of digits.
ka: ეს მნიშვნელობა არ უნდა შედგებოდეს მხოლოდ ციფრებისაგან.

en: This value must be a decimal number.
ka: ეს მნიშვნელობა უნდა იყოს ათობითი რიცხვი.

en: This value must be a power of %s.
ka: მნიშვნელობა უნდა იყოს %s-ის ხარისხი.

en: This value must be an integer.
ka: ეს მნიშვნელობა უნდა იყოს მთელი.

en: This value must be at least %s.
ka: მნიშვნელობა უნდა იყოს სულ მცირე %s.

en: This value must be between %(lower)s and %(upper)s.
ka: მნიშვნელობა უნდა იყოს %(lower)s და %(upper)s შორის.

en: This value must be either None, True or False.
ka: ეს მნიშვნელობა უნდა იყოს None, True ან False.

en: This value must be either True or False.
ka: ეს მნიშვნელობა უნდა იყოს True ან False.

en: This value must be no more than %s.
ka: მნიშვნელობა არ უნდა აღემატებოდეს %s-ს.

en: This value must contain only letters, numbers and underscores.
ka: ეს მნიშვნელობა შეიძლება შეიცავდეს მხოლოდ ასოებს, ციფრებს და ხაზგასმის ნიშნებს.

en: This value must contain only letters, numbers, underscores or hyphens.
ka: ეს მნიშვნელობა შეიძლება შეიცავდეს მხოლოდ ასოებს, ციფრებს, ხაზგასმის ნიშნებს და დეფისებს.

en: This value must contain only letters, numbers, underscores, dashes or slashes.
ka: ეს მნიშვნელობა შეიძლება შეიცავდეს მხოლოდ ასოებს, ციფრებს, ხაზგასმის ნიშნებს, ტირეებს და დახრილ ხაზებს.

en: This year
ka: მიმდინარე წელი

en: Thu
ka: ხუთ

en: Thurgau
ka: თურგაუ

en: Thuringia
ka: თურინგია

en: Thursday
ka: ხუთშაბათი

en: Ticino
ka: ტიჯინო

en: Time
ka: დრო

en: Time:
ka: დრო:

en: Tlaxcala
ka: ტლასკალა

en: Tochigi
ka: ტოჩიგი

en: Today
ka: დღეს

en: Tokushima
ka: ტოკუშიმა

en: Tokyo
ka: ტოკიო

en: Toledo
ka: ტოლედო

en: Topolcany
ka: ტოპოლჩანი

en: Tottori
ka: ტოტორი

en: Toyama
ka: ტოიამა

en: Traditional Chinese
ka: ტრადიციული ჩინური

en: Trebisov
ka: ტრებისოვი

en: Trencin
ka: ტრენჩინი

en: Trencin region
ka: ტრენჩინის რაიონი

en: Trnava
ka: ტრნავა

en: Trnava region
ka: ტრნავას რაიონი

en: Tue
ka: სამ

en: Tuesday
ka: სამშაბათი

en: Turcianske Teplice
ka: ტურჩანსკე ტეპლიცე

en: Turkish
ka: თურქული

en: Tvrdosin
ka: ტვრდოშინი

en: Tyne and Wear
ka: თაინ და უირი

en: Tyrol
ka: ტიროლი

en: U.S. state (two uppercase letters)
ka: აშშ შტატი (ორი ასომთავრული)

en: Ukrainian
ka: უკრაინული

en: Unknown
ka: გაურკვეველი

en: Upload a valid image. The file you uploaded was either not an image or a corrupted image.
ka: ატვირთეთ დასაშვები გამოსახულება. თქვენს მიერ გამოგზავნილი ფაილი ან არ არის გამოსახულება, ან დაზიანებულია.

en: Upper Austria
ka: ზემო ავსტრია

en: Uppercase letters are not allowed here.
ka: ასომთავრულები აქ დაუშვებელია.

en: Uri
ka: ური

en: Use '[algo]$[salt]$[hexdigest]' or use the <a href="password/">change password form</a>.
ka: გამოიყენეთ '[algo]$[salt]$[hexdigest]' ან <a href="password/">პაროლის შეცვლის ფორმა</a>.

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Username:
ka: მომხმარებლის სახელი:

en: Usernames cannot contain the '@' character.
ka: მომხმარებლის სახელი არ უნდა შეიცავდეს სიმბოლოს '@'.

en: Utrecht
ka: უტრეხტი

en: Valais
ka: ვალაისი

en: Valencia
ka: ვალენსია

en: Valencian Community
ka: ვალენსიის თემი

en: Valid HTML is required. Specific errors are:
    %s
ka: საჭიროა სწორი HTML. ტიპიური შეცდომებია:
    %s

en: Valladolid
ka: ვალადოლიდი

en: Vaud
ka: ვაუდი

en: Velky Krtis
ka: ველკი კრტიში

en: Veracruz
ka: ვერაკრუსი

en: Vienna
ka: ვენა

en: View on site
ka: წარმოდგენა საიტზე

en: Vorarlberg
ka: ფორარლბერგი

en: Vranov nad Toplou
ka: ვრანოვ-ნად-ტოპლოუ

en: Wakayama
ka: უაკაიამა

en: Wales
ka: უელსი

en: Warmia-Masuria
ka: ვარმია-მაზურია

en: Warwickshire
ka: უარვიკშირი

en: Watch your mouth! The word %s is not allowed here. | Watch your mouth! The words %s are not allowed here.
ka[0]: ყურადღება მიაქციეთ ლექსიკას! სიტყვა %s აქ დაუშვებელია.
ka[1]: ყურადღება მიაქციეთ ლექსიკას! სიტყვები %s აქ დაუშვებელია.

en: We're sorry, but the requested page could not be found.
ka: უკაცრავად, მოთხოვნილი გვერდი ვერ მოიძებნა.

en: We've e-mailed you instructions for setting your password to the e-mail address you submitted. You should be receiving it shortly.
ka: თქვენს მიერ მითითებულ საფოსტო ყუთზე გამოგიგზავნეთ ინსტრუქციები, თუ როგორ უნდა დააყენოთ თქვენი პაროლი. წერილი მალე უნდა მიიღოთ.

en: Wed
ka: ოთხ

en: Wednesday
ka: ოთხშაბათი

en: Welcome,
ka: კეთილი იყოს თქვენი მობრძანება,

en: Welsh
ka: უელსური

en: West Glamorgan
ka: დასავლეთ გლემორგენი

en: West Midlands
ka: დასავლეთ მიდლენდსი

en: West Pomerania
ka: დასავლეთ პომერანია

en: West Sussex
ka: დასავლეთ სასექსი

en: West Yorkshire
ka: დასავლეთ იოკშირი

en: Western Cape
ka: დასავლეთ კაპი

en: Western Isles
ka: დასავლეთ კუნძულები

en: Wiltshire
ka: უილტშირი

en: Worcestershire
ka: უორსესტერშირი

en: Wrong checksum for the National Business Register Number (REGON).
ka: არასწორი საკონტროლო ჯამი საწარმოოს ეროვნულ სარეგისტრაციო ნომერში (REGON).

en: Wrong checksum for the National Identification Number.
ka: არასწორი საკონტროლო ჯამი ეროვნულ საიდენტიფიკაციო ნომერში.

en: Wrong checksum for the Tax Number (NIP).
ka: არასწორი საკონტროლო ჯამი საგადასახადო ნომრისათვის (NIP).

en: XML text
ka: XML ტექსტი

en: YEAR_MONTH_FORMAT
ka: d.m.Y

en: Yamagata
ka: იამაგატა

en: Yamaguchi
ka: იამაგუჩი

en: Yamanashi
ka: იამანაში

en: Yes
ka: კი

en: Yes, I'm sure
ka: კი, ნამდვილად

en: You don't have permission to edit anything.
ka: თქვენ არა გაქვთ რედაქტირების უფლება.

en: You may add another %s below.
ka: შეგიძლიათ დაამატოთ კიდევ ერთი %s.

en: You may edit it again below.
ka: თქვენ შეგიძლიათ შეცვალოთ იგი.

en: You're receiving this e-mail because you requested a password reset
ka: თქვენ მიიღეთ ეს წერილი, რადგანაც მოითხოვეთ პაროლის აღდგენა

en: Your Web browser doesn't appear to have cookies enabled. Cookies are required for logging in.
ka: თქვენი ბროუზერი არ ღებულობს cookie-ებს. Cookie საჭიროა საიტზე შესასვლელად.

en: Your e-mail address is not your username. Try '%s' instead.
ka: ელ-ფოსტის მისამართი არ არის თქვენი მომხმარებლის სახელი. სცადეთ '%s' მის ნაცვლად.

en: Your name:
ka: თქვენი სახელი:

en: Your old password was entered incorrectly. Please enter it again.
ka: თქვენი ძველი პაროლი შეყვანილია არასწორად. გთხოვთ, შეიყვანოთ ხელახლა.

en: Your password has been set.  You may go ahead and log in now.
ka: თქვენი პაროლი დაყენებულია. ახლა შეგიძლიათ გადახვიდეთ შემდეგ გვერდზე და შეხვიდეთ სისტემაში.

en: Your password was changed.
ka: თქვენი პაროლი შეიცვალა.

en: Your username, in case you've forgotten:
ka: თქვენი მომხმარებლის სახელი (თუ დაგავიწყდათ):

en: Yucatán
ka: იუკატანი

en: Zacatecas
ka: საკატეკასი

en: Zamora
ka: სამორა

en: Zaragoza
ka: სარაგოსა

en: Zarnovica
ka: ზარნოვიცა

en: Zeeland
ka: ზელანდია

en: Ziar nad Hronom
ka: ზიარ-ნად-ჰრონომი

en: Zilina
ka: ზილინა

en: Zilina region
ka: ზილინას რაიონი

en: Zlate Moravce
ka: ზლატე მორავცე

en: Zug
ka: ცუგი

en: Zuid-Holland
ka: სამხრეთ ჰოლანდია

en: Zurich
ka: ციურიხი

en: Zvolen
ka: ზვოლენი

en: action flag
ka: მოქმედების დროშა

en: action time
ka: მოქმედების დრო

en: active
ka: აქტიურია

en: all %s
ka: ყველა %s

en: and
ka: და

en: approved by staff
ka: მოწონებულია პერსონალის მიერ

en: apr
ka: აპრ

en: aug
ka: აგვ

en: change message
ka: შეცვლის შეტყობინება

en: codename
ka: კოდური სახელი

en: comment
ka: კომენტარი

en: comments
ka: კომენტარები

en: content
ka: კონტენტი

en: content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: content types
ka: კონტენტის ტიპები

en: date joined
ka: გაწევრიანების თარიღი

en: date/time submitted
ka: გაგზავნის თარიღი და დრო

en: day | days
ka[0]: დღე
ka[1]: დღე

en: dec
ka: დეკ

en: deletion date
ka: წაშლის თარიღი

en: display name
ka: საჩვენებელი სახელი

en: domain name
ka: დომენის სახელი

en: e-mail address
ka: ელ. ფოსტა

en: eight
ka: რვა

en: enable comments
ka: ჩავრთოთ კომენტარები

en: expire date
ka: ამოწურვის თარიღი

en: feb
ka: თებ

en: filter:
ka: ფილტრი:

en: first name
ka: სახელი

en: five
ka: ხუთი

en: flag date
ka: მონიშვნის თარიღი

en: flat page
ka: უბრალო გვერდი

en: flat pages
ka: უბრალო გვერდები

en: for your user account at %(site_name)s
ka: თქვენი მომხმარებლის ანგარიშისათვის %(site_name)s-საიტზე

en: four
ka: ოთხი

en: free comment
ka: თავისუფალი კომენტარი

en: free comments
ka: თავისუფალი კომენტარები

en: group
ka: ჯგუფი

en: groups
ka: ჯგუფები

en: headline
ka: ჰედლაინი

en: hour | hours
ka[0]: საათი
ka[1]: საათი

en: ip address
ka: ip-მისამართი

en: is public
ka: საყოველთაოა

en: is removed
ka: წაშლილია

en: is valid rating
ka: დასაშვები რეიტინგია

en: jan
ka: იან

en: jul
ka: ივლ

en: jun
ka: ივნ

en: karma score
ka: კარმა-შეფასება

en: karma scores
ka: კარმა-შეფასებები

en: last login
ka: ბოლო შესვლა

en: last name
ka: გვარი

en: log entries
ka: ლოგის ერთეულები

en: log entry
ka: ლოგის ერთეული

en: mar
ka: მარ

en: may
ka: მაი

en: message
ka: შეტყობინება

en: midnight
ka: შუაღამე

en: minute | minutes
ka[0]: წუთი
ka[1]: წუთი

en: minutes
ka: წუთი

en: model:
ka: მოდელი:

en: moderator deletion
ka: მოდერატორის წაშლა

en: moderator deletions
ka: მოდერატორის წაშლები

en: month | months
ka[0]: თვე
ka[1]: თვე

en: name
ka: სახელი

en: nd
ka: -ე

en: nine
ka: ცხრა

en: noon
ka: შუადღე

en: nov
ka: ნოე

en: number of %s
ka: %s - რაოდენობა

en: object ID
ka: ობიექტის ID

en: object id
ka: ობიექტის id

en: object repr
ka: ობიექტის წარმ.

en: oct
ka: ოქტ

en: one
ka: ერთი

en: or
ka: ან

en: password
ka: პაროლი

en: permission
ka: უფლება

en: permissions
ka: უფლებები

en: person's name
ka: პიროვნების სახელი

en: python model class name
ka: python-ის მოდელის კლასის სახელი

en: rating #1
ka: რეიტინგი #1

en: rating #2
ka: რეიტინგი #2

en: rating #3
ka: რეიტინგი #3

en: rating #4
ka: რეიტინგი #4

en: rating #5
ka: რეიტინგი #5

en: rating #6
ka: რეიტინგი #6

en: rating #7
ka: რეიტინგი #7

en: rating #8
ka: რეიტინგი #8

en: rd
ka: -ე

en: redirect
ka: გადამისამართება

en: redirect from
ka: გადამისამართება გვერდიდან

en: redirect to
ka: გადამისამართება გვერდზე

en: redirects
ka: გადამისამართებები

en: registration required
ka: რეგისტრაცია აუცილებელია

en: related `%(app_label)s.%(object_name)s` objects
ka: `%(app_label)s.%(object_name)s` დაკავშირებული ობიექტები

en: score
ka: შეფასება

en: score date
ka: შეფასების თარიღი

en: sep
ka: სექ

en: session
ka: სესია

en: session data
ka: სესიის მონაცემები

en: session key
ka: სესიის გასაღები

en: sessions
ka: სესიები

en: seven
ka: შვიდი

en: site
ka: საიტი

en: sites
ka: საიტები

en: six
ka: ექვსი

en: st
ka: -ლი

en: staff status
ka: თანამშრომლობის სტატუსი

en: superuser status
ka: სუპერმომხმარებლის სტატუსი

en: tag:
ka: ტეგი:

en: template
ka: შაბლონი

en: template name
ka: შაბლონის სახელი

en: th
ka: -ე

en: the related `%(app_label)s.%(data_type)s` object
ka: `%(app_label)s.%(data_type)s` დაკავშირებული ობიექტი

en: three
ka: სამი

en: title
ka: სათაური

en: today
ka: დღეს

en: tomorrow
ka: ხვალ

en: two
ka: ორი

en: user
ka: მომხმარებელი

en: user flag
ka: მომხმარებლის მონიშვნა

en: user flags
ka: მომხმარებლის მონიშვნები

en: user permissions
ka: მომხმარებლის უფლებები

en: username
ka: მომხმარებლის სახელი

en: users
ka: მომხმარებლები

en: view:
ka: წარმოდგენა:

en: week | weeks
ka[0]: კვირა
ka[1]: კვირა

en: year | years
ka[0]: წელი
ka[1]: წელი

en: yes,no,maybe
ka: კი,არა,შესაძლოა

en: yesterday
ka: გუშინ
